KONST / Litografier / Färglitografi 14113129
nr 1411 3129
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, "Fågelliv Strömmen". Signerad, numrerad 296/360. Bildmått: 62x42 cm, yttermått inklusive ram: 89x67 cm
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:18:25
9/8 22:02:47
100 kr
15/8 10:08:38